Niečo o mne…

Moje meno je Veronika Gažíková, mám 23 rokov a som obyčajná žena, kresťanská misionárka, milovníčka prírody, pohybu, zdravej stravy a divokých bylín. Väčšina ľudí ma pozná ako influencerku na sociálnych sieťach, kde zdieľam svoju životnú cestu a vieru v Boha.

Moje korene

Od raného detsva som hrala šach, v ktorom sa mi celkom darilo a získala som v ňom mnoho ocenení. Moje korene sú slovensko-poľské, a myslím si, že to je dôvodom prečo sa učím rada nové reči a cestujem po svete. 

Vyštudovala som fyzioterapiu a momentálne pracujem ako fyzioterapeutka v Bratislave, kde sa zameriavam na to, čo ma najviac na pohybe fascinuje- držanie tela. Okrem toho vediem vlastný eshop v oblasti zdravej výživy, usporadúvam a tlmočím konferencie v rôznych oblastiach (zdravie, biznis, kresťanstvo).

Ak by ste chceli súkromnú hodinu fyzioterapie, prosím kontaktujte ma cez formulár.

Na mojej kresťanskej ceste ma veľmi silno ovplyvnila služba John G. Lake Ministries, kde som sa skrze pastora Curry Blakea a Tyrone Singha veľmi zbudovala a dnes som súčasťou JGLM.

Veriaci priatelia zo Slovenska, spolu s ktorými slúžime Bohu a zdieľame Jeho lásku a pravdu. Som takisto súčasťou FIRE TEAMU.

Čomu verím?

Verím tomu, že som bola stratená a oddelená od Boha a Jeho lásky pre moje hriechy, a vierou v Ježiša Krista som prijala odpustenie hriechov a večný život – preto sa nazývam ‘‘znovuzrodenou’‘.

Prijatím Ježiša Krista som prijala aj Ducha Svätého, ktorý je mojou zárukou spasenia, mojim učiteľom, radcom a skrze Neho môže Boh skrze mňa konať zázraky. 

Verím, že tento Boží dar je zdarma pre každého, kto sa pre to celým srdcom rozhodne.

Uvedomujem si, že ako ľudia sme zložení z troch častí- duch, duša a telo. Duchovná zložka dokáže byť úplná len skrze vieru v Ježiša Krista, avšak práca na sebe samom, na duši a tele, je na každom z nás. Sme zodpovední za všetky svoje skutky, slová a myšlienky, ako sa správame k Bohu, sebe a ostatným ľuďom. Pán Ježiš nás volá byť Jeho učeníkmi – nasledovať Ho úplne vo všetkom, mať Ho ako vzor. 

Verím, že jedinú a nespochybniteľnú pravdu o Bohu sa vieme dozvedieť len skrze Bibliu, a preto svoj život a presvedčenia formujem na základe Božieho Slova.

Prečo to všetko robím?

Pretože som presvedčená, že Boh chce, aby sme sa Ho spoznali každý osobne, aby sme poznali svoju identitu a poslanie vo svete a popritom aby sme sa tešili zo života. Preto ani nevynechávam tzv. telesné témy, akými sú starostlivosť o telo, zdravá životospráva, lebo viem, že aj to patrí k naplnenému životu. Túžim, aby každý poznal ako veľmi je milovaný Bohom Otcom, aby každý sa cítil dobre vo svojom tele a aby každý mal poznanie v základných oblastiach (viera, zdravie, financie, vzťahy) a vyhol sa tak zbytočným problémom, ktorým častokrát čelíme len pre nedostatok poznania (ako aj Pán Ježiš povedal: ,,Hyniete, lebo nepoznáte Písmo…Poznáte pravdu, a pravda vás oslobodí.‘‘ Mt 22:29, Jn 8:32).

A čo teda robím?

Okrem spomínanej fyzioterapeutky primárne pomáham ľuďom v duchovnej oblasti. Na sociálnych sieťach prispievam pravidelne príspevkami o Bohu, vysvetľujem Bibliu a povzbudzujem vo viere. Chodím na misie, modlím sa za chorých, evanjelizujem a zúčastňujem sa kresťanských akcií.

Zároveň inšpirujem v oblasti zdravého životného štýlu a pomáham ľuďom zlepšiť svoje zdravie v oblasti prevencie skrze produkty z môjho prírodného eshopu.

Sociálne siete, na ktorých som aktívna:

TikTok

Krátke inšpiratívne a poučné videá o Bohu, zdravom živote a nechýbajú občas aj nejaké srandičky a ‘‘behind the scenes zo života’‘

Instagram

tu sa snažím denne zdieľať svoj príbeh, kde som, čo robím, čo jem a samozrejme, aj denné povzbudenie z knihy Prísloví

Youtube Učeník Ježiša Krista

Youtube kanál zameraný na kresťanské témy, svedectvá, vyučovanie z Biblie a niekedy aj tlmočené semináre

Youtube Divoká Tvorkyňa

Youtube kanál zameraný na kresťanský zdravý životný štýl. Nájdete tam recepty, zdravotné témy, vlogy zo života, vzťahové a duchovné témy.

Facebook skupina UJK

Skupina pre kresťanov, ktorí chcú napredovať vo viere a byť súčasťou online biblickej skupiny na Zoome.

Biblická online skupinka býva v utorky o 19:00 hod na Zoome. Preberáma na nej rôzne témy, od biblických základov po identitu, uzdravenie Božou mocou, Duchovné dary, Obnova mysle, Duchovný súboj a iné. Veľká časť preberaných materiálov je od služby John G. Lake Ministries.

Sleduj ma aj na TikToku