PREČO MOJE DUO LIFE?

Veronika Gažíkova
Veronika Gažíkova

@divoka.tvorkyna

Zdravý životný štýl je pre mňa filozofia, ktorú praktizujem každý deň, vďaka čomu má moje telo všetko čo potrebuje na to aby správne fungovalo a nebránilo mi v nijakej aktivite.

Okrem zdravej stravy je dôležité zahrnúť do svojho repertoáru aj výživové doplnky, ktoré doplnia telu chýbajúce vitamíny a minerály pre správne fungovanie celého organizmu.

Netreba ani zabúdať na náš najväčší orgán, akým je koža, ktorá sa živí tým čo na ňu dáme – preto aj na zvolení kozmetiky záleží.

Firmu Duolife som si zamilovala hneď z niekoľkých dôvodov. Prvým hlavným dôvodom je to, že vďaka základnému produktu “Deň a Noc” som vyriešila svoj niekoľkoročný problém s anémiou (nedostatok železa a tiež som mala nedostatok hemoglobínu) spojený s následkom straty menštruácie na 6 rokov.

Za necelé tri mesiace sa môj krvný obraz zlepšil natoľko, že aj tento môj ženský neduh sa do pár mesiacov úplne vyriešil. Prednosťou spoločnosti Duolife je hlavne zloženie produktov.

Produkty sú vyrábané z ekologických surovín, bez chémie a dokonca pri tekutých doplnkoch aj bez pasterizácie formou paskalizacie (tj. ošetrenie patentom vysokého tlaku), vďaka čomu je produkt vo svojej “raw” kvalite a tak suroviny pri extrakcií si uchovali všetky svoje liečivé látky.

Či už tekuté doplnky, kapsule alebo kozmetika- Duolife je moja “základná go-to výbava”, ktorú denne používam. Pozývam vás nazrieť do môjho zdravého eshopu, kde si ako člen môjho klubu môžete nakúpiť produkty s výraznou zľavou.

Obsah

Možno že sa ti budú páčiť dalšie články: